Whatsapp »

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Mobil Geri Besleme

Mobil geri besleme ünitesi, hızlı kurulum ve hemen verim alma avantajı ile firmamızın üretimi olup farklı boy ve kapasitelerde müşterilere sunulur. Mobil geri besleme ünitesi için son teknoloji ekipmanları ve kaliteli malzeme kullanımı ile firmamızı her zaman arayabilir, tamamen kendi üretimimiz olan ekipmanlardan en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Mobil Geri Besleme Özellikleri
400 ton kapasitesi ile mobil geri besleme ünitesi olarak tüm ihtiyaçlara cevap veren bir üretim yapan firmamız, üretim ve işçilik kalitesi ile sektörün önde gelen firmasıdır. Mobil beton santrallerinde opsiyonel olarak geri besleme ünitesi kullanılmakta olup yerleşim tasarımları firmamız profesyonel çalışanları tarafından titizlikle yapılmaktadır. Şantiye veya inşaat firma ekonomisi düşünülerek minimum maliyetle yapılan tasarım ve yerleştirmelerle en kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Taşınabilir Beton Santrallerine Mobil Geri Besleme
Hazır beton üreticileri ve inşaat firmaları taşınabilir beton santrali seçimi ile proje bazlı beton işlerini hallederler. Hızlı kurulumu ve daha küçük alanlarda kullanımı ile mobil geri besleme üniteleri son derece önemli bir fonksiyonelliğe sahiptir. Zamanın önemli olduğu günümüzde zaman planlamasında mobil geri besleme üniteleri hazır beton üretiminde fonksiyonelliği ile ön plandadır. Uzun veya kısa vadeli projelerde kullanmak üzere mobil geri besleme ünitelerine ihtiyacı olanlar için daima ilk tercihler arasında yer alan firmamız, ekonomik fiyatları, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile aradığınız adrestir.

Çalışma Mantığı
Konveyörler yardımı ile tartımı yapılan malzeme miksere iletilir ve ihtiyaca uygun boy ve kapasitelerde mobil geri besleme üniteleri ile hazır beton üretimi daha kısa sürede bitirilir. Yeni nesil hazır beton üretiminde kullanılan ve sektör çalışanlarının işini oldukça kolaylaştıran mobil geri besleme ünitesi, otomatik çalışma mekanizması ile son teknoloji bir üründür. İster manuel ister uzaktan kumanda ile çalıştırabilir ve hatasız bir beton üretimi için tüm rahatlığı sağlar.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bunu üretiminde kullanan bir firma olarak her zaman ilk tercihler arasında yer alan firmamız, aradığınız mobil geri besleme ünitelerinin en hesaplı fiyatlarla bulacağınız bir firmadır. Hemen web sitemizde iletişim telefonlarından veya maille bize ulaşın, hayatınızın en karlı alışverişini yapın.

Mobil Geri Besleme
Mobil Geri Besleme
Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım