Whatsapp »

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Askom 35 m3
Askom 60 m3
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Kompakt Beton Santrali

Kompakt Beton Santrali

 

Yüksek Performans ile Hazır Beton Üretimi

Dar çalışma mekânlarında çok yüksek performans ile hazır beton üretmek amacı ile kullanılan kompakt beton santrali, yukarıya doğru ilerlemekte olan merdivenleri sayesinde rahat bir şekilde beton üretimi yapmaktadır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre saatte 35 ve 60 m3 beton üretimi yapan özelliğe sahip olan kompakt beton santrali, kolay bir kuruluma ve taşınma özelliğine sahiptir.

Asur Makina mühendisleri tarafından Avrupa Birliği standartları kapsamında tasarlanan kompakt beton santrali, kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale gelen bir özelliğe sahiptir. Çevre dostu olan kompakt beton santralinin insanların sağlığına zararlı olmaması özelliği ile her alanda güven içerisinde kullanılabilmektedir. Ayrıca zorlu doğa koşullarına da uyum sağlamaktadır.

Sektörde Lider konuma yer alan firmamızın deneyimi ve kalitesine yakışır bir şekilde üretilen kompakt beton santrali, uzun süreli kullanımlarda ihtiyaç duyulan her türlü özelliğe sahiptir. Az maliyet ile kurulması nedeni ile düşük ve orta bütçeyle kurulan firmalar tarafından çok sık tercih edilen kompakt beton santrali kolay montaj ve demontaj özelliğine sahiptir.

Dayanıklı Makine, Kaliteli Hizmet
Son dönemlerde en çok talep gören ürün kompakt beton santrali, düşük maliyet ve kolay kurulum özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Diğer ürünlere göre daha küçük bir yapıda olmasına karşın, verimlilik ve güç konusunda kayıp yaşamamaktadır. Tek konteynere sığma özelliği bulunan kompakt beton santrali, taşıma maliyetini de en aza indirmektedir. Dar çalışma alanları için en ideal ürün olan kompakt beton santrali, güçlü performansı ile kaliteli hizmetler üretilmesini sağlar.

Zorlu çalışma şartlarına karşı dayanıklı olan kompakt beton santrali, uzun süre kullanıma uygun olan bir üründür. Dar alanlarda bile gösterdiği performansı ile dikkat çeken kompakt beton santrali, her arazi koşuluna rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Dünya’nın herhangi bir yerinde kalitesinden ödün vermeden çalışacak şekilde tasarlanan kompakt beton santrali, tek operatör tarafından kullanılabilmektedir. Üretimin kalitesi, bilgisayar sistemi ile en iyi seviyede tutulmaktadır. Aşınmaya karşı dayanıklı olan kompakt beton santrali, düşük bakım maliyetleri sayesinde firmaların kar etmesini sağlar. Beton üretiminde en gelişmiş teknolojiyi kullanan kompakt beton santrali kaliteli ve uzun süreli kullanım için idealdir.

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Askom 35 m3
Askom 60 m3
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım