Whatsapp »

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Çimento Silosu

Çimento Silosu

Asur Makina olarak uzun yıllardır üretimi gerçekleştirdiğimiz çimento silosu çeşitleri ile profesyonel ihtiyaçlara kaliteli çözümler sunmayı amaçlıyoruz. İhtiyaç duyulan siloların en kısa sürede teslimatını yaparken kaliteli malzeme ve uzun ömürlülük standartları üzerinde tasarlanmasına olanak sağlıyoruz.

Çimento Silosu Çeşitleri

Çimento üretim tesislerinde tercih edilen silolar 100 tondan 500 tona kadar farklılaşan kapasiteleri ile daha kaliteli bir çözüm sağlamaktadır. Siloların tasarımında kullanılan bütün parçaların lazer kesim ve delme teknolojileri ile üretildiğinden söz etmek gerekir. İleri teknoloji cihazlarla hazırlanan ve kaynak süreçleri de titizlikle tamamlanan silolar son aşamada en iyi boyalarla renklendirilerek kullanıma hazır hale gelmektedir. Gerek sevkiyat gerekse de kullanım sürecinde hiçbir problem yaşanmamasına olanak tanıyan çimento siloları ile hedeflenen kaliteyi yakalamak mümkün.

Çimento Silosu Özellikleri

Çimento silosu farklı ihtiyaçlara uygun bir şekilde tasarlanan ve özellikleri de buna göre değişen alternatifler olarak değerlendirilmektedir. Bu bağlamda kapasite, çap, toplam yükseklik, silo ayak yüksekliği, silo boşaltma yüksekliği ve nakliye koşulları çimento silosu özelliklerini belirleyen temel faktörler olarak dikkate alınmaktadır. Asur Makina olarak tüm bu detayları dikkate alarak ihtiyaçlara uygun bir seçeneğe yönelmenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken de çimento üretim süreçlerini olumlu etkileyecek bir deneyime kapı aralamayı da ihmal etmiyoruz. Son teknoloji ile donatılmış çimento siloları ve çok daha fazlası ile siz de kalite odaklı bir yaklaşımdan yararlanmaya başlamalısınız.

Büyük Projeler için Çimento Siloları

Çimento siloları uzun yıllar kullanılabilen standartlarda tasarlanmaktadır. Kullanıcıların bütün ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunacak özelliklere sahip bir alternatif olarak tercih edilen çimento siloları üretimi titizlikle gerçekleştirilen çözümlerdir. Sektörün bütün ihtiyaçlarını dikkate alarak gerçekleşen üretim süresince amaç sağlam, dayanıklı ve kullanışlı bir silonun ortaya çıkarılmasıdır. Deneyimli ekibimiz ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde büyük projeler için çimento silosu imalatını gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken de kalite odaklılığı asla göz ardı etmiyoruz.

Servis Garantili Çimento Siloları

100 tondan 500 tona kadar farklı kapasitelerde üretilen çimento siloları servis garantili bir şekilde teslim edilmektedir. Müşteri taleplerinin en iyi şekilde karşılanması ve olası sorunlara yönelik bakım – onarım süreçlerinin en kısa sürede ortadan kaldırılması açısından servis garantili çimento silosu tercih edilmesi söz konusudur. Siz de servis garantili çimento silosu konusunda profesyonel bir tercihte bulunmayı mı arzu ediyorsunuz? O halde çimento silosu talepleriniz için ekimizle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz profesyonel bir çözüme kapı aralamak adına ekibimiz size en iyi hizmetleri sunacaktır.

Taleplerinize uygun çimento silosu belirleme ve tasarlama süreçleri sonrasında en kısa zaman diliminde silonuzun teslimatı amaçlanmaktadır. Silonun özel üretim olması nedeniyle teslimat süreci hakkında doğrudan ekibimizle iletişime geçerek bilgi almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Çimento Silosu
Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım