Whatsapp »

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
İthal Mikserler

Asur Makina firmamız tarafından çift milli olarak sunulan ithal mikserler 1 m3, 2 m3, 3 m3, 4 m3 ve 5 m3 kapasiteli olarak ithal edilmektedir. Hazır beton üretiminde kullanılan ithal mikserler, beton üretimine yönelik olan projelerde yer almaktadır.

 

İthal Mikserler çift milli olarak 1 m3, 2 m3, 3 m3, 4 m3, 5 m3 kapasiteli olarak ithal edilmektedir.


İthal Mikserler ve Özellikleri

Daha düşük su ve nem oranında hazırlanabilen kıvama sahip olan ithal mikserler, beton üretiminde üstün bir performansa sahiptir. Karışım süresi çok uzun olan uygulamalarda daha çok tercih edilen Asur Makina ithal mikserlerin karıştırma kollarının hem kendi ekseni etrafında hem de kazan çevresinde dönmesinin etkisi ile çok daha kısa sürede daha homojen beton elde edilmesini sağlar.

Tamir ve bakım işleri de son derece kolay olan ithal mikserler, kaliteli yapısı ile uzun süre kullanım imkânı sağlamaktadır. 1 – 2 – 3 m3 kapasiteye sahip olan ithal mikserlerimizin kuru halde yükleme kapasitesi 1500 – 3000 – 4500 litredir. Ürünümüzün taze beton kapasitesi ise 1250 – 2500 – 3750 litredir. İthal mikserlerin sıkıştırılmış beton kapasitesi 1000 – 2000 – 3000 litredir.

Maksimum karıştırma tane büyüklüğü 90 mm olan ithal mikserlerin boşaltma kapağı hidroliktir. Kompakt yapısı ile yüksek teknolojisi ile ön plana çıkan ithal mikserlerimiz kaliteli beton üretiminde sektörde öncü durumdadır.

Neden Asur Makina İthal Mikserler Tercih Edilmelidir?

Sağlam karıştırma kollarına sahip olan ithal mikserler, kompakt yapısı ile hızlı bir karışım fırsatı sunmaktadır. Pratik yükleme özelliği ile kolay işletimi olan ürüne, uzun ömürlü olması ve yüksek kalite sağlaması nedeni ile rağbet her geçen gün artmaktadır.

Asur Makina ithal mikserler ile mevcut yapıda hemen hemen hiçbir değişikliğe gitmeden, kuru tip olan beton santralini yaş tip beton santraline çevirmek mümkündür. Kolay taşıma ile hızlı kurulum özelliklerinin de eklenmesi ile ithal mikserlerin sağladığı avantajlar da artmıştır.

Yüksek kalitede beton tasarımına imkân tanıyan ithal mikserler, üretim esnekliği de sağlamaktadır. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için farklı kapasite seçenekleri sunulmuştur. Yüksek güvenilirliğe ve verimliliğe sahip olan ithal mikserler, düşük bakım ile işletme maliyetlerine sahiptir. Bu nedenle diğer mikserlere göre çok daha avantajlıdır. Bu avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçerek her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

İthal Mikserler
İthal Mikserler
Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım