Whatsapp »

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Kırma Eleme Tesisi

Verimlilik ile kalitenin en uygun şartlar altında sağlanabilmesi için Kırma Eleme Tesisi projelendirmesi, makine ile ekipmanların seçimi, kırılacak olan taşların yapısal ve jeolojik özellikleri dikkate alınarak dizaynının yapılması ve uzman kişiler tarafından üretim ile montajının yapılması gerekmektedir. Bu alanda işinin ehli olan Asur Makina, Kırma Eleme Tesisi hizmetleri ile bu alandaki eksiklerinizi gidermeye yardımcı olmaktadır.

Kırma Eleme Tesisi Özellikleri

İnşaat sektöründe beton, asfalt ve yol malzemesi gibi kırma taş üretiminde kullanılan kırma eleme tesisi, maden sektöründe de üretilmiş olan cevherlerin işlenmesinde kullanılır. Malzemelerin üretiminde maliyet ve kalite dengesinin sağlanabilmesi için gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olunması önemlidir. Asur Makina, 2012 yılından bu yana verdiği kırma eleme tesisi hizmetleri ile kalitesini ispat etmiştir.

Taş ocaklarından çıkarılan malzemeler üç ayrı kırma işlemine tabi tutulmaktadır. Primer, seconder ve tersiyer denilen kırma süreçlerinden sonra bütün malzemeler eleklerden geçirilerek istenilen boyutlara göre sınıflandırılır. Bu sayede kırma taş üretiminin de son aşaması tamamlanmış olur.

Farklı boyular ve özelliklere sahip olan taşların işlemlerden geçirilerek birçok sektörde kullanılmak amacı ile ihtiyaç duyulan hammaddelerin imalatını gerçekleştiren kırma eleme tesisi, taş ocaklarından elde edilen taşların işlemlerden geçirilmesini ve sonrasında kullanım alanları ile özelliklerine göre sınıflara ayrılmasını sağlar.

Kalker, granit ve kireç gibi değişik özelliklere sahip olan bütün taşlar işlemlerden geçirilebilmektedir. Kırma eleme tesislerinin en önemli özellikleri ve avantajı, hem kırma hem eleme hem yıkama hem de depolama işlemlerini tek bir kuruluş altında yapmasıdır. Birbirinden farklı olan bütün bu işlemler için ayrı bir tesise gerek yoktur.

Tesiste Üretim Aşamaları

Kırma eleme tesisinde ilk aşama kırma aşamasıdır. Bu işlemden sonra elde edilen malzemeler titreşimli olan eleklerden geçirilir. Büyük kayalardan toz haline gelen malzemeler elde edilir. Farklı ihtiyaçlarınıza göre farklı kırma eleme tesisi çözümleri geliştiren firmamız, kırılmaya konu olan maddelerinizin büyüklüğüne ve sertliğine göre de en uygun makineleri sunmaktadır.

Uzman mühendisler tarafından işlenecek olan cevherlerinize göre en uygun şekilde tasarlanan kırma eleme tesisi, en sert malzemelerin bile kolay bir şekilde kırılarak işlenmesini sağlar. Bütün ekipmanlar kaliteli bir şekilde seçilerek sizlere en iyi kırma eleme tesisi hizmeti verilmektedir. Kaliteli ürünlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Kırma Eleme Tesisi
Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Çimento Silosu
İkinci El Beton Santralleri
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım