Whatsapp »

Şirketimiz 2012 yılında Ankara'da kuruldu. Firmamız sektör içerisinde uzun yılların tecrübesi ile profesyonel seviyede yetişmiş, proje ve şantiye de deneyimli personel kadrosuyla, çeşitli ihtiyaçlara cevap veren Beton Santrallerini üretmektedir.

Üretmiş olduğu beton santralleri ve müşteri odaklı çözümlemeleri sayesinde sektörde yer almayı başarmıştır. Tasarım, imalat üretim kalitesi ve işçilik, montaj çalıştırma ve satış sonrası Teknik Servis hizmetleri ile müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiş ve kalite politikası olarak ilke edinmiştir. Bünyesinde barındırdığı genç dinamik ekipleri sayesinde bu alanda hizmet vermeye ve gelişen teknolojiyi takip ederek yeni çözümler bulmaya devam etmektedir.

Asurmak Mühendislik A.Ş. topluma ve çevreye duyarlı paydaşlarının mutluluğunu ilke edinen takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknoloji ışığında sürdürülebilir kalkınma ilkesi ile bir marka olmaktır. Müşterilerine en kaliteli beton santrali teslim etmeyi ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyen beton santrallerinin uzun yıllar düşük işletme maliyeti ile çalıştıracak şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Asurmak Mühendislik ailesinin vizyonu, bünyesinde şirket ve iştiraklerinin projelerinin ve ürünlerinin bulunduğu her noktada sahip olduğu katma değeri toplum ekonomisine ve sosyal kalkınmayı birebir hissettirmek ve elde ettiği artı değerleri ülke ekonomisine sunmaktır.
FABRİKA 01
FABRİKA 02
FABRİKA 03
1
2
3
4
5
6
8
7
9
10
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım