Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Mini Mobil Beton Santrali
Asmob 35 m3
Asmob 60 m3
Asmob 100 m3
Asmob 120 m3
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Mobil Beton Santrali

Mobil Beton Santrali

 

Hızlı ve Kolay Çözümler Sağlayan Mobil Beton Santrali

İnşaat sektöründe her geçen gün yaşanan gelişmeler ve büyüme sonucunda, sektörün temel yapı taşlarından biri olan mobil beton santrali ihtiyacı daha da artmaktadır. Çimento, agrega, su ve diğer tüm kimyasalların belirlenen ölçüler ile karıştırılması sonrasında hazır beton üretimini sağlayan mobil beton santrali, sabit beton santrallerine göre çok daha hızlı kurularak hazır hale getirilir. Bu da işlerinizin daha çabuk yapılmasını sağlar.

Mobil beton santrallerinin kurulacağı yerlerde alt yapı çalışmalarının yapılmasına gerek yoktur. Ucuz maliyetler ile hazır beton üretmeyi sağlayan mobil beton santrali, gerekli olduğunda taşınabilen bir özelliğe sahiptir.

Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olan mobil beton santralinin montaj masrafları da diğer beton santrallerine göre daha düşüktür. Mobil beton santrali sisteminin çalışması, bilgisayar otomasyon sistemi tarafından sağlanmaktadır. Santral operatörü tarafından karışması gereken maddelerin formülasyonları mobil beton santraline girildikten sonra tartılan maddeler miksere atılarak otomatik olarak karıştırılır ve beton üretimi kısa sürede tamamlanmış olur.

Kaliteli Beton Üretimi
Mobil beton santralinin en önemli özelliğinden biri, istenilen kalitede beton üretimini sağlamasıdır. Karıştırılan maddelerin oranlarına göre en iyi üretimi yapan mobil beton santrali, firmalara büyük kazançlar sağlar.

Son derece teknolojik olarak üretilen Asur mobil beton santrali, firmaların üretim hacimlerine ve taleplerine göre özel olarak üretilmektedir. Yoğun inşaat işleri yapan firmalar, yüksek hacimli olan mobil beton santralini tercih etmelidir. Üretimleri daha az yoğunlukta olan firmalar ise düşük hacimli olan mobil beton santralini tercih etmelidirler.

Daha kısa sürede hızlı çözümler isteyen müşterilerin tercih ettiği mobil beton santrali, kolay taşınabilme ve hemen montaj ile demontajının yapılması nedeni ile düşük işlem maliyetlerine sahiptir. Saatte 15 m3, 35 m3, 60 m3, 100 m3 ve 120 m3 beton üretimi sağlayan Asur mobil beton santrali, gücü ve kalitesi nedeni ile çoğu projenin vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Mobil beton santralinin bilgisayar sistemi ile çalışması neticesinde, üretimden ya da makinenin yanlış kullanımından kaynaklanacak sorunlara anında müdahale edilme özelliğine sahiptir. Bu da hataların gözden kaçırılma şansını yok eder.

Sabit Beton Santrali
Mobil Beton Santrali
Mini Mobil Beton Santrali
Asmob 35 m3
Asmob 60 m3
Asmob 100 m3
Asmob 120 m3
Kompakt Beton Santrali
Yerli Mikserler
Kuru Tip Beton Santrali
İthal Mikserler
Geri Dönüşüm Ünitesi
Mobil Geri Besleme
Kırma Eleme Tesisi
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım